Yazdır
Kategori: Toshiba
Gösterim: 3741

Notebook Servisi | Toshiba Notebook Onarımı 

 

Mersin De bilgisayar firmaları arasında Deneyimli ekibi ve profesyonel ekipmanı sayesinde normal şartlarda onarılması mümkün olmayan cihazların Tamir olanağı Toshiba Servisinde yapılmaktadır

 

Güler yüz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Ekran kırılması(çarpma,darbe,basınç,düşme)gibi durumlarda orijinal yedek parça ve servis garantisi firmamızda mevcuttur.

Her tür markada olduğu gibi Toshiba Laptop lardakronik(sürekli tekrarlayan,yerleşmiş) olarak bilinen bazı arızalar bulunmaktadır.

Bazı arızalar da müşteri kullanıcı hatası ile olan yani sıvı teması darbe ve yanlış adaptör kullanımından kaynaklanan bir çok sorun meydana gelebilmektedir.

bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir.

klavyede tuş çıkması bir yada birkaç tuş çıkması halinde tüm klavyeyi değiştirmenize gerek yok elimizdeki 10.000 Donör klavye modeli ile sadece tuş mekanizması değiştirilir Tüm klavyeyi değiştirmeye gerek kalmaz.

Çözümü Çoğunlukla Termal Macunların değişimi ve genel bakım olabilir,ama nadirde olsa fanı kontrol eden devrelerden de kaynaklana bilir.

 

 

.